29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Het Austria Bladpaumelle scharnier 89×89 mm zwart is een scharnier ontworpen voor het afhangen van stompe deuren. Dit scharnier is gemaakt van hoogwaardig RVS en afgewerkt met ronde hoeken, wat zorgt voor een strakke en duurzame uitstraling.
De paumelle bestaat uit twee losse onderdelen: een pen en een bijpassend gat. Dankzij dit gebruiksvriendelijke systeem wordt het afhangen van een deur eenvoudig. Bovendien kun je, wanneer je deur openstaat, de deur gemakkelijk uit het kozijn tillen. Een praktische en stijlvolle keuze voor jouw stompe deuren!
| Breedte | 89 mm |
|---|---|
| Hoogte / Lengte | 89 mm |
| Dikte | 25 mm |
| Finish | Zwart, Mat |
| Kleur | Zwart |
| Kleur omschrijving | De kleur is Mat Zwart |
| Product inclusief | Schroeven |
| Soort product | Bladpaumelle scharnier |
| Stijl | Tijdloos |
| Type product | Scharnier |
| Uitvoering | Stomp |
| Finish | Mat zwart |
| Merk | Forza |
| Toepassing | Scharnier voor stompe deuren |
| Type product | Scharnier |
| Afmeting | 89×89 mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Soort product | Bladpaumelle scharnier |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling