29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Het Swing VS-19 verdekte scharnier in mat chroom biedt een elegante en onzichtbare oplossing voor houten binnendeuren. Doordat de scharnieren niet zichtbaar zijn wanneer de deur gesloten is, creëer je een strakke en minimalistische uitstraling in je interieur. Dit scharnier is geschikt voor houten binnendeuren met een dikte tussen 3,8 en 4,4 cm en kan eenvoudig worden toegepast in een houten kozijn.
Voor een stabiele en duurzame montage wordt geadviseerd om 3 scharnieren te gebruiken bij een deurhoogte van 201,5 cm of 211,5 cm en 4 scharnieren bij deuren van 231,5 cm. Wil je een volledig naadloze afwerking? Combineer het Swing VS-19 scharnier dan met een magneetslot zonder zichtbare sluitplaat, zodat de deur perfect in het kozijn valt.
| Breedte | 30 mm |
|---|---|
| Hoogte / Lengte | 110 mm |
| Dikte | 100 mm |
| Finish | Mat chroom |
| Kleur | Onbehandeld |
| Kleur omschrijving | De kleur is Mat Chroom |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Inclusief afdekplaatjes |
| Soort product | Verdekt scharnier |
| Stijl | Tijdloos |
| Type product | Scharnier |
| Afwerking | Mat chroom |
| Merk | Forza |
| Toepassing | Scharnier voor stompe deuren |
| Type product | Scharnier |
| Afmeting | 30 x 110 mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Soort product | Verdekte scharnier |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling