29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Dit hoogwaardige deur-kozijnpakket bestaat uit de witte industriële Bianco Capri deur, gecombineerd met een bijpassend Renov8 kozijn in witte uitvoering. Het pakket wordt geleverd met een deur en kozijn en makkelijk de accessoires mee te bestellen, wat zorgt voor een strakke en moderne uitstraling.
Het Bianco Capri deurkozijnpakket wordt als bouwpakket geleverd en is eenvoudig te monteren. Zowel de deur als het kozijn zijn al voorbereid met inkrozingen voor de 89×89 mm kogellagerscharnieren, waardoor montage snel en nauwkeurig verloopt.
De deur heeft standaard een onderruimte van 28 mm. Let op: De sluitplaat van het slot is nog niet ingefreesd in het kozijn.
Let op: Controleer uw bestelling goed, niet te retourneren.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Glassoort | Blank glas |
| Randafwerking | Stomp |
| Kleur | Zwart |
| Deuroppervlak | Voorzien van HDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart afgelakt (RAL9005) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring, scharniergaten + krukgatboring |
| Garantie | 12 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling