29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Pronto Legno Nero Capri industriële binnendeur combineert strakke profielen met helder veiligheidsglas voor een moderne, industriële uitstraling. De deurstijlen zijn 80 mm breed, de roeden 30 mm, en de deur is hoogwaardig afgelakt in zwart RAL 9005. Deze deuren zijn FSC-gecertificeerd en worden geleverd met 12 jaar garantie.
Met een dikte van 39 mm zijn de Nero Capri-deuren voorzien van een slotgat voor een smal magneetslot en een krukgatboring voor een deurkruk met minirozet. Ze worden enkel geleverd als stompe deuren inclusief 89 x 89 mm afgeronde scharnierinkrozingen (3 stuks bij deuren tot 211,5 cm hoog, 4 stuks bij 231,5 cm). Voor een extra strakke look kunnen verdekte scharnieren worden gebruikt bij de hogere variant. De deuren zijn aan drie zijden armgeschaafd voor eenvoudige plaatsing.
Het 6 mm dikke veiligheidsglas is zonder glaslatten gemonteerd, waardoor beide zijden identiek zijn. Voor een uniforme uitstraling is de Nero Roma binnendeur een bijpassende dichte deur.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Glassoort | Blank glas |
| Randafwerking | Stomp |
| Kleur | Zwart |
| Deuroppervlak | Voorzien van HDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart afgelakt (RAL9005) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring, scharniergaten + krukgatboring |
| Garantie | 12 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling