29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Dit luxe deur-kozijnpakket bestaat uit een strak afgewerkte, zwart gelakte vlakke deur met bijpassend kozijn, kogellagerscharnieren en een slot. Het Fertig zwart deurkozijnpakket wordt als bouwpakket geleverd en is eenvoudig te monteren doordat zowel deur als kozijn al zijn voorbereid op de scharnieren.
De deur heeft standaard een onderruimte van 28 mm. Let op: het pakket wordt geleverd zonder deurkruk en het krukgat is nog niet voorgeboord. Ook de sluitplaat voor het slot is nog niet ingefreesd.
Heeft u specifieke wensen, zoals een ander type slot of verdekte scharnieren? Neem dan gerust contact op met onze productspecialisten voor maatwerkadvies.
Inhoud
Dit deur-kozijnpakket bestaat uit de Austria Schwarz binnendeur in combinatie met het Austria RENOV8 Nero kozijn zonder bovenlicht. Het pakket wordt als bouwpakket geleverd en dient nog gemonteerd te worden. Alle benodigde onderdelen zijn inbegrepen, zodat je direct aan de slag kunt.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | HDF |
| Afwerking | Zwart RAL9005 afgelakt |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Voorzien van slotgat Nemef 1200 + 89x89 Scharnierinfrezingen |
| Garantie | 12 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling