29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Skantrae SKB 280 is een vlakke binnendeur met een solide uitstraling. Deze boardpaneeldeur is opgebouwd uit een stevig houten kader en een honingraat vulling, wat zorgt voor extra stabiliteit en een degelijke kwaliteit. Dankzij het tijdloze design past deze deur perfect in zowel moderne als klassieke interieurs.
De deur is wit gegrond aan beide zijden en klaar om afgelakt te worden. Standaard wordt de SKB 280 geleverd met een slotgat (zonder krukgatboring). Wil je de deur liever zonder slotgat? Geef dit dan aan bij de notities tijdens het bestellen.
Belangrijk om te weten:
Wit gegrond, klaar voor afwerking
Standaard voorzien van slotgat (geen krukgatboring)
Maatwerk mogelijk via offerte
Niet retourneerbaar i.v.m. specifieke productie
Inkorten toegestaan: 10 mm aan sluitzijde, hangzijde en bovenzijde
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 53 cm, 58 cm, 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm, 98 cm, 103 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Skantrae |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Vlak |
| Afwerking | Wit RAL9010 gegrond |
| Materiaal | Honingraat vulling |
| Dikte | 40 mm |
| Constructie | Samengesteld uit een houten kader met een honingraat vulling |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 2 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling