29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Skantrae SKB 280 brandwerend is een veilige en betrouwbare binnendeur die vlammen en rook tot 30 minuten kan tegenhouden. Deze deur is uitermate geschikt als tussendeur tussen bijvoorbeeld een woning en garage of technische ruimte.
De deur heeft een massieve spaanplaatkern met opschuimende strips en wordt standaard geleverd in een wit voorbehandelde uitvoering. De dikte van 40 mm zorgt voor stevigheid en een goede sluiting in een brandwerende opstelling.
Brandwerend 30 minuten, volgens testrichtlijn
Massieve spaanplaatkern met opschuimende strips
Wit voorgelakt, klaar voor afwerking
Dikte: 40 mm
2 jaar garantie
Let op: de brandwerende werking geldt alleen wanneer de deur gemonteerd wordt zoals getest, met bijpassend kozijn en toebehoren. Informeer bij twijfel altijd naar de juiste toepassing en montage-eisen.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Skantrae |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Vlak |
| Afwerking | Wit RAL9010 gegrond |
| Materiaal | Brandvertragend volspaan vulling |
| Dikte | 40 mm |
| Constructie | Samengesteld uit een houten kader met een volspaan vulling |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 2 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling