29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Porta Alta Chiari kamerhoog industriële binnendeur heeft strakke profielen en smalle roeden, gecombineerd met helder veiligheidsglas. Dit geeft de deur een trendy, industriële uitstraling die kenmerkend is voor staal look deuren. De deurstijlen zijn 70 mm breed en de roeden 30 mm, hoogwaardig zwart voorgelakt (RAL 9005).
Met een dikte van 40 mm is de deur nog niet voorzien van Forza® 35 Afgerond smalslot- en voorplaat boring. Zelf aan te brengen met de freesmal. Het 6 mm dikke veiligheidsglas wordt tijdens de productie zonder glaslatten geplaatst, waardoor beide zijden een strak en identiek design hebben. Bij stompe deuren is de draairichting niet van belang. De Porta Alta Chiari is daarnaast 90 mm inkortbaar aan de onderzijde en 5 mm aan de stijlen. Deze deuren zijn toe te passen als draai-, schuif-, en taatsdeuren.
De deuren hebben een FSC keurmerk, worden geleverd met 12 jaar garantie en zijn de perfecte plafondhoge deuren!
Let op: Slotgat is nog niet voorgeboord. Dient zelf ingefreesd te worden.
| Afwerking | Voorgelakt |
|---|---|
| Breedte | 88 cm, 93 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 240 cm, 250 cm, 260 cm, 270 cm |
| Glassoort | Blank glas |
| Randafwerking | Stomp |
| Kleur | Zwart |
| Deuroppervlak | Voorzien van HDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart voorgelakt (RAL9005) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 40 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Blank glas voorgemonteerd |
| Garantie | 12 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling