29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Het Austria Magneet loopslot met RVS voorplaat is speciaal ontworpen voor Cabana Roble binnendeuren. Dit moderne en geruisloze loopslot maakt gebruik van magnetische sluiting, waardoor de schoot pas uitschuift wanneer de deur volledig gesloten is. Hierdoor wordt wrijving met het kozijn voorkomen en sluit de deur vloeiend en stil.
✔ Geschikt voor alle Cabana Roble deuren✔ Geruisloze werking door magneetsluiting✔ RVS voorplaat voor een strakke en duurzame afwerking✔ Doornmaat 50✔ Wordt geleverd inclusief sluitplaat
| Breedte | 90 mm |
|---|---|
| Hoogte / Lengte | 260 mm |
| Dikte | 30 mm |
| Finish | RVS |
| Kleur omschrijving | Zilver uitgevoerd |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal omschrijving | Gemaakt van rvs |
| Soort product | Loopslot |
| Stijl | Tijdloos |
| Type product | Loopslot |
| Finish | RVS |
| Merk | Forza |
| Toepassing | Slot voor Cabana Roble |
| Type product | Slot |
| Doornmaat | 50 |
| Garantie | 2 jaar |
| Soort product | Loopslot |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling