29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Austria Nero Legno Asti industriële binnendeur heeft strakke profielen en smalle roeden, gecombineerd met helder veiligheidsglas. Dit geeft de deur een trendy, industriële uitstraling die kenmerkend is voor de Nero Legno-collectie. De deurstijlen zijn 80 mm breed en de roeden 30 mm, hoogwaardig zwart voorgelakt (RAL 9005 bij benadering).
Met een dikte van 39 mm is de deur voorzien van een slotgat voor een smal magneetslot, het enige type slot dat geschikt is voor deze deuren. Het 6 mm dikke veiligheidsglas wordt tijdens de productie zonder glaslatten geplaatst, waardoor beide zijden een strak en identiek design hebben. Bij stompe deuren is de draairichting niet van belang.
De deuren hebben een FSC en KOMO keurmerk, worden geleverd met 12 jaar garantie en matchen met de Nero Legno Elba.
| Afwerking | Voorgelakt |
|---|---|
| Breedte | 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Glassoort | Blank glas |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Kleur | Zwart |
| Deuroppervlak | Voorzien van HDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart voorgelakt (RAL9005) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring tbv smalslot |
| Garantie | 12 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling