29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Nero Legno Desio industriële binnendeur combineert strakke profielen met een trendy, industriële look. De 80 mm brede deurstijlen en 30 mm roeden zijn hoogwaardig zwart voorgelakt (RAL 9005 bij benadering), wat zorgt voor een stijlvolle afwerking. Deze deuren, onderdeel van de Nero Legno-collectie, zijn FSC en KOMO gecertificeerd en worden geleverd met 12 jaar garantie.
Met een dikte van 39 mm is de deur voorzien van een slotgat geschikt voor een smal magneetslot, het enige type dat in deze deur past. De Nero Legno Desio is verkrijgbaar in stomp met meerdere afmetingen en 83 x 201,5 in opdek. Bij stomp is de draairichting niet van belang.
Voor een identieke stijl in huis past de Desio paneeldeur perfect bij de bijpassende glasdeur Chiari.
| Afwerking | Voorgelakt |
|---|---|
| Merk | Austria deuren |
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Voorzien van HDF toplaag MDF panelen |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart voorgelakt (RAL9005) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring tbv smalslot |
| Garantie | 12 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling