29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Skantrae SKB 276 is een moderne binnendeur met een gladde afwerking en panelen. Net als alle boardpaneeldeuren uit de Skantrae collectie is deze deur opgebouwd uit vuren kantlatten en een honingraat vulling. De zichtzijden zijn voorgelakt in witte grondverf. Voor een optimaal eindresultaat adviseren we de deur licht op te schuren, te plamuren, te ontvetten en tweemaal af te lakken.
De deur heeft een dikte van 40 mm en is standaard voorzien van een slotgat. Opdekdeuren worden geleverd met paumelleboringen voor eenvoudige montage van scharnieren.
Zelf op maat maken:
Stomp: inkortbaar tot 10 mm aan zij-, boven- en onderzijde
Opdek: inkortbaar tot 10 mm aan de onderzijde
De Skantrae SKB 276 heeft een FSC of PEFC keurmerk en wordt geleverd met 2 jaar garantie bij gebruik binnen de aangegeven marges.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Skantrae |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Board |
| Afwerking | Wit RAL9010 voorbehandeld |
| Materiaal | Honingraat |
| Dikte | 40 mm |
| Constructie | Vuren Kantlatten, honingraat karton vulling, tussen 2 vlakke HDF skinplaten |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 2 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling