29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Staal look binnendeur Arkel industriële binnendeur heeft strakke profielen en smalle roeden, gecombineerd met helder veiligheidsglas. Dit geeft de deur een trendy, industriële uitstraling die kenmerkend is voor deze deuren.
Specificaties: – Staallookdeur met industriële uitstraling – Voorzien van een slotgat op standaardhoogte (de opdekdeuren zijn voorzien van twee paumellegaten) – Zwart gegrond (Mat zwart RAL9005) – Deze deuren kunnen met maximaal 10 mm worden ingekort aan de boven-, onder- en hangzijde – Inclusief zwarte plakroedes; u bepaalt zelf hoe u de deur wilt samenstellen – Helder veiligheidsglas, maar ook verkrijgbaar met getint glas (rookglas) – 5 mm gehard veiligheid blank glas
Deze staal-look binnendeur is vergelijkbaar met modellen als de CanDo Scampton, Bradford, Carno, Retford en ook de Austria Nero Capri.
| Afwerking | Voorgelakt |
|---|---|
| Breedte | 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Glassoort | Blank glas |
| Deuroppervlak | Voorzien van HDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart voorgelakt (RAL9005) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 40 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring tbv smalslot |
| Garantie | 12 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling