29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Binnendeur in industrieel design dicht 5 vlaks modelMet een stijlbreedte van 95 mm en een houten basis heeft deze deur een prachtige steel look uitstraling. De deur wordt standaard wit gegrond geleverd, maar kan in elke gewenste kleur worden afgelakt. De prijs is exclusief beslag en hang- en sluitwerk.
S-Core® kernDankzij de innovatieve S-Core® kern is deze industriële binnendeur uiterst vormvast en duurzaam. Zelfs in vochtige ruimtes, zoals de badkamer, blijft de deur stabiel en recht. In tegenstelling tot deuren met een vurenhouten of spaanplaatkern biedt deze constructie een duidelijk hogere kwaliteit en een perfecte afwerking tot in elk detail.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | MDF laag |
| Afwerking | Grondverf RAL9010 |
| Materiaal | Massief hout (S-core kern) |
| Dikte | 38 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Slotgatboring |
| Garantie | 12 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling