29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Weekamp WK 6358 binnendeur uit de Industrie-collectie heeft strakke, rechte profielen en vlakke panelen voor een moderne uitstraling. Deze massieve deuren zijn rondom zwart voorgegrond; licht opschuren, ontvetten en tweemaal aflakken levert het mooiste resultaat.
Met een stijlbreedte van 95 mm en een dikte van 38 mm combineert deze deur stevigheid met een slank design. Leverbaar met gehard blank of satijnglas en voorzien van een standaard slotgat.
De WK 6358 is beschikbaar als stomp of opdek. Stompe deuren hebben geen vaste draairichting; bij opdekdeuren is het belangrijk de draairichting te kiezen. Opdekvarianten zijn al voorzien van boringen voor paumelle-scharnieren. Voor een strakke look zijn zwarte scharnieren (bijvoorbeeld 89 mm kogellagerscharnieren met ronde hoeken) een mooie optie, gebruik bij voorkeur drie per deur.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Glassoort | Blank glas, Matglas, Rookglas, Bronsglas |
| Deuroppervlak | MDF laag |
| Afwerking | Zwart grondverf (RAL9005) |
| Materiaal | Massief hout (S-core kern) |
| Dikte | 38 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Slotgatboring |
| Garantie | 12 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling