29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
12 op voorraad
Zwarte binnendeur Ramos – 83 × 201,5 cm (stomp)
De Ramos zwarte binnendeur is een stijlvolle keuze voor een modern interieur. Deze deur is voorbehandeld in zwart, wat zorgt voor een strakke en luxe uitstraling.
De afmeting 83 × 201,5 cm is uitsluitend leverbaar met helder glas. De deur wordt geleverd met een voorgeboord slotgat, waardoor montage eenvoudig en snel verloopt. Dankzij de stompe uitvoering is de deur geschikt voor montage in een bijpassend stomp kozijn.
Specificaties:
Kleur: zwart (voorbehandeld)
Afmeting: 83 × 201,5 cm
Uitvoering: stomp
Glas: helder glas
Slotgat: voorgeboord
| Afwerking | Voorgelakt |
|---|---|
| Breedte | 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Glassoort | Blank glas |
| Deuroppervlak | Voorzien van MDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart voorgelakt (RAL9005) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat |
| Garantie | 8 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling