29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De binnendeur Roble Legno Rayas is de nieuwste toevoeging aan de Roble Legno serie en een echte blikvanger. Met zijn smalle verticale latten sluit deze perfect aan bij de trendy lattenwandpanelen en is hij volledig kant-en-klaar als draaideur. De Rayas vormt een prachtige aanvulling op andere Roble Legno deuren, zoals de strakke Roble Legno Plano en de stijlvolle Roble Legno Gavi glasdeur.
Voorzien van standaard 1200 slotgatboring en krukgatboring voor mini-rozet deurkrukken. Ingefreesde 89x89 scharniergaten en arm geschaafd voor optimale veiligheid en gebruiksgemak. Mat transparant afgelakt om de natuurlijke kleur van het eikenhout te behouden.De Rayas is machinaal behandeld met een matte transparante lak, waardoor het eikenhout beschermd blijft. Let op: eikenhout kan licht verkleuren door UV-straling. De deur heeft een kern van vezelplaat, is afgewerkt met zwart MDF en voorzien van echt wit eiken fineerlatten.
Met een FSC-certificering, KOMO-keurmerk en 12 jaar garantie, ben je verzekerd van kwaliteit én duurzaamheid. Met de Roble Legno Rayas haal je niet alleen een deur in huis, maar een stijlvolle toevoeging aan je interieur.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Randafwerking | Stomp |
| Merk | Austria deuren |
| Deuroppervlak | Kern van vezelplaat met zwarte MDF toplagen. Tweezijdig latten voorzien van foutvrij Amerikaans blank Eiken |
| Afwerking | Mat transparant afgelakt |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 40 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring en kurkgatboring voor mini-rozet + scharniergaten (89x89) |
| Garantie | 12 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling