29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Het Austria Magneet Dag- en Nachtslot model 1266 is een hoogwaardig magneetslot met een roestvrijstalen (Zwarte) voorplaat en is geschikt voor slotgat type Nemef 1200. Dit slot biedt de mogelijkheid om de deur zowel met de dagschoot (deurkruk) als met de nachtschoot (sleutel) te vergrendelen, waardoor het ideaal is voor binnendeuren waar extra privacy gewenst is.
✔ Geschikt voor slotgat type Nemef 1200 ✔ Zwarte voorplaat voor een moderne en duurzame afwerking ✔ Magneetsluiting voorkomt slijtage en zorgt voor een geruisloze werking ✔ Wordt geleverd inclusief sluitplaat en 2 sleutels
| Breedte | 90 mm |
|---|---|
| Hoogte / Lengte | 200 mm |
| Dikte | 25 mm |
| Finish | Zwart |
| Kleur | Zwart |
| Kleur omschrijving | Zwart uitgevoerd |
| Soort product | Dag & Nachtslot |
| Stijl | Tijdloos |
| Type product | Dag & Nachtslot |
| Finish | Zwart |
| Merk | Forza |
| Toepassing | Slot voor binnendeuren |
| Type product | Slot |
| Afmeting | 174 x 20 mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Soort product | Dag- en nachtslot |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling