29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Nero Industriale Piave is een stijlvolle, kant-en-klare aluminium deur|kozijn combinatie met een zwarte poedercoating (RAL 9005). Dankzij het slanke design en de ‘staal look’ is deze betaalbare deur nauwelijks van staal te onderscheiden. Het kozijn wordt in de wand gemonteerd en de deur is al uitgerust met een design deurgreep en onzichtbare magneetsluiting. De Piave wordt geleverd met 12 jaar garantie en is perfect als doorgang tussen de hal, woonkamer of keuken.
Materiaal: Zwart gepoedercoat aluminium met gehard glas. Afmetingen: De deur is 50 mm dik, het kozijn 60 mm, en de ultradunne profielen zijn slechts 25,5 mm breed. Montage: Geschikt voor wanden vanaf 60 mm dik, met kozijnmontage binnen de wandsparing. Details: Voorzien van 3D verstelbare scharnieren voor een perfecte afstelling en magneetstrips voor een strakke sluiting zonder loopslot of deurkruk.De Piave is beschikbaar in extra hoge hoogtematen, waardoor het minimalistische ontwerp nog beter tot zijn recht komt. Compleet geleverd met een 30 cm hoge design deurgreep, zonder dat extra beslag nodig is. Een moderne, praktische keuze voor elk interieur!
| Afwerking | Gepoedercoat |
|---|---|
| Breedte | 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 231,5 cm, 241,5 cm, 256,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Soort glas | Blank glas |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Stomp |
| Opbouw | Aluminium profielen in “staal look” |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart gepoedercoat (RAL9005) |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte | 50 mm (deur), 60 mm (kozijn) |
| Wanddikte | Geschikt voor wanden vanaf 6 cm dik. |
| Glas | Fabrieksmatig gemonteerd blank gehard 5 mm glas. |
| Garantie | 12 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling