29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Nero Industriale Milano is een stijlvolle, kant-en-klare aluminium deur|kozijn combinatie met een zwarte poedercoating (RAL 9005). Dankzij het slanke design en de ‘staal look’ is deze betaalbare deur nauwelijks van staal te onderscheiden. Het kozijn wordt in de wand gemonteerd en de deur is al uitgerust met een design deurgreep en onzichtbare magneetsluiting. De Milano wordt geleverd met 12 jaar garantie en is perfect als doorgang tussen de hal, woonkamer of keuken.
Materiaal: Zwart gepoedercoat aluminium met gehard glas. Afmetingen: De deur is 50 mm dik, het kozijn 60 mm, en de ultradunne profielen zijn slechts 25,5 mm breed. Montage: Geschikt voor wanden vanaf 60 mm dik, met kozijnmontage binnen de wandsparing. Details: Voorzien van 3D verstelbare scharnieren voor een perfecte afstelling en magneetstrips voor een strakke sluiting zonder loopslot of deurkruk.De Milano is beschikbaar in extra hoge hoogtematen, waardoor het minimalistische ontwerp nog beter tot zijn recht komt. Compleet geleverd met een 30 cm hoge design deurgreep, zonder dat extra beslag nodig is. Een moderne, praktische keuze voor elk interieur!
| Afwerking | Gepoedercoat |
|---|---|
| Breedte | 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 231,5 cm, 241,5 cm, 256,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Soort glas | Blank glas |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Stomp |
| Opbouw | Aluminium profielen in “staal look” |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart gepoedercoat (RAL9005) |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte | 50 mm (deur), 60 mm (kozijn) |
| Wanddikte | Geschikt voor wanden vanaf 6 cm dik. |
| Glas | Fabrieksmatig gemonteerd blank gehard 5 mm glas. |
| Garantie | 12 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten is 3 tot 10 werkdagen. De levertijd van maatwerkdeuren is 3 tot 5 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.
Verzendkosten De verzendkosten bedragen 54,95,- incl. btw, vanaf 750,00,- nemen wij de verzendkosten op onze rekening.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling